
Orbán Viktor: Előbb Róma, aztán Párizs
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a RipostA Kereszténydemokrata Internacionálé (CDI) rendezvényére Rómába utazik Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön, majd pénteken Párizsba repül tovább, ahol Emmanuel Macron francia köztársasági elnökkel tárgyal – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóirodát vezető helyettes államtitkár.
A CDI – amelynek egyik alelnöki tisztségét Orbán Viktor tölti be – az olasz fővárosban tartja soron következő vezetőségi ülését – mondta a sajtófőnök.
A magyar miniszterelnök péntek kora délután érkezik Párizsba, ahol Emmanuel Macron államfő munkaebéden látja vendégül. A tárgyalást megelőzően az Elysée-palota kertjében rövid sajtónyilatkozatot terveznek – tette hozzá Havasi Bertalan.






