RETRO RÁDIÓ

TV2 Té­nyek - Ezek vol­tak a nap leg­fon­to­sabb hírei

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 01. 11. 22:00

Nincs sok idõd, de kí­ván­csi vagy a nap leg­fon­to­sabb tör­té­né­se­ire? Össze­szed­tük egyet­len cikk­ben, mi tör­tént itt­hon és a vi­lág­ban, a TV2 Té­nyek se­gít­sé­gé­vel.

CSALÁDIRTÓ: GYEREKRE LÕTT A GYILKOS

Brutális családi mészárlás történt Veszprém megyében: baltával, pisztollyal és Molotov-koktéllal támadt szerelme családjára egy osztrák férfi Káptalanfán. Az 57 éves támadó fejbe lőtte apósát és anyósát, majd hasba lőtte élettársát. Az őrjöngő férfi a hajánál fogva pajzsként tartotta maga elé szerelme hároméves húgát, akit egy baltával fejbe is vágott. A mészárlásban a nő apja meghalt, többen életveszélyesen megsérültek. A támadó végül öngyilkos lett.

NÉZD MEG A TELJES VIDEÓT!

 

BEDROGOZOTT TINIT VETTEK RÁ SZEXRE

Egy 14 éves lányt kényszerített prostitúcióra egy 22 éves nő a társaival. Egyikük randevúra hívta a tinit egy szegedi lakásba, de ott kábítószert adtak neki. Így bírták rá a lányt a szexuális aktusokra, azonban a pénzt, amit kapott értük, elvették tőle. A nyomozás során az is kiderült, hogy egy másik nőt is dolgoztattak prostituáltként. Õt az interneten hirdették.

NÉZD MEG A TELJES VIDEÓT!

 

DIÓTÖRÕ KALAPÁCCSAL ÖLTE MEG A PÁRT

Diótörő kalapáccsal gyilkolt meg egy idős házaspárt egy háromgyermekes anyuka Érden. A nő pénzt kért az áldozatoktól, akik nem adtak neki, ezért felkapta a kalapácsot és agyonverte őket. A bíróság húsz év szabadságvesztésre ítélte a nőt. Az ügyészség fellebbezett, azt szeretnék, ha a kalapácsos gyilkos életfogytiglani fegyházat kapna.

NÉZD MEG A TELJES VIDEÓT!
 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.