RETRO RÁDIÓ

Súlyponti kórház lesz a Szent János is

Súlyponti kórház lesz a Szent János is
RIPOST
Szerző
RIPOST
Létrehozva2018. 10. 25. 20:53

A kormány 495 millió forintot biztosított a tervezésre, ezzel egy sürgõsségi ellátással is rendelkezõ, több mint 500 férõhelyes, könnyen megközelíthetõ, modern kórház építése, újjáépítése kezdõdhet meg, jelentõsen javítva ezzel a térség egészségügyi ellátásának minõségét.

Láng Zsolt II. kerületi polgármester örömmel értesült Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter, a 3-as választókerület országgyűlési képviselője mai Kormányinfón történt bejelentéséről, mely szerint Budapesten az eddig tervezett 3 helyett 4 súlyponti kórház lesz, köztük a Szent János Kórházzal.

A II. Kerületi Önkormányzat és vezetője évek óta szorgalmazta a budai kórház felújítását, így a kormány mai döntésével a

közép-budai régió lakói nem maradnak XXI. századi súlyponti kórház nélkül.

A kormány döntése ismét bizonyítja, a budapesti emberek számíthatnak választott vezetőikre! - olvasható a kerület közleményében.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.