RETRO RÁDIÓ

Hátborzongató dolgokat suttognak Soroksáron

Hátborzongató dolgokat suttognak Soroksáron
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2018. 02. 28. 19:45

Rengeteg a hasonlóság és a különös véletlen a 2013 szeptember 25-én meggyilkolt K. Krisztina és a most kedden holtan talált B. Ágnes története körül. A helyiek kerülik a környéket.

Újabb haláleset történt Soroksáron: egy szőke, sportos fiatal nő holttestét ugyanazon a dél-pesti bicikliúton, alig 50 méterre attól a helytől találták meg, ahol a 2013-ban meggyilkolt szőke, fiatal futónő testét.

Rengeteg a hasonlóság és a különös véletlen a 2013 szeptember 25-én meggyilkolt K. Krisztina és a most kedden holtan talált B. Ágnes története körül. Bár valószínűleg most nem gyilkosság történt, a helyiek kerülik a környéket.

Lapunk munkatársa a helyszínen járt, szóba állt a környéken élőkkel, akik hátborzongató dolgokat suttognak egymás között. Beszéltünk az áldozat édesapjával, de felkerestük a négy éve meggyilkolt K. Krisztina családját is.

A részleteket, a lapunknak nyilatkozók véleményét a Ripost holnapi lapszámában közöljük. Keresse a standokon!

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.