RETRO RÁDIÓ

Káosz Debrecenben: vonat és autó ütközött, a sofőrt ki kellett vágni

Káosz Debrecenben: vonat és autó ütközött, a sofőrt ki kellett vágni
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 07. 20. 11:50
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Ripost

Az autó vezetõje súlyosan megsérült.

Ráhajtott a vasúti sínekre és összeütközött a vonattal egy autó Debrecenben, a Panoráma úti átjárónál. A debreceni tűzoltók feszítővágóval szabadították ki a súlyosan megsérült sofőrt. A MÁV szerint a vasúti átjáróban a fénysorompó jól működött.

A vonaton negyvenegyen utaztak, közülük senki nem sérült meg. Az utasokért pótlóbuszt küldenek, mert a vasúti közlekedés szünetel a pályán – írja a Katasztrófavédelem.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.