RETRO RÁDIÓ

Nem hiszel a szemednek: kecskék vonulnak a dunaújvárosi Tesco parkolójában

Nem hiszel a szemednek: kecskék vonulnak a dunaújvárosi Tesco parkolójában
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 06. 20. 20:30
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Ripost

Az állatok az áruház mögött legelnek, de hazafelé a parkolón át visz az útjuk.

Megdöbbentő videó terjed a Facebookon: egy kecskenyáj vonul át a dunaújvárosi Tesco parkolóján. A kommentekből kiderül, hogy az állatok megosztják a helybélieket: sokan aranyosnak tartják őket, mások viszont bosszankodnak, amiért a kecskék a gazok mellett a gyümölcsfáikat is lelegelik.

Úgy tudni, a kecskék legelője az áruház parkolója mögött van, és egy kutya tereli őket át a városon.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.