RETRO RÁDIÓ

Beszakadtak az utak Budapesten - Meghökkentő fotók

The_M
Szerző
The_M
Létrehozva2015. 08. 18. 11:56

Több helyen is lezárások, forgalomterelések és dugók nehezítik a fõvárosban a közlekedést az özönvíz által beszakított utak miatt.

Elképesztő pusztítást vitt véghez a hétfői vihar Budapesten. Az elárasztott épületek mellett, sok helyen az úttest is beszakadt. A legkomolyabb kráterek a Teleki téri csarnoknál, a Szépvölgyi út és a Bécsi út találkozásánál, illetve a Vámház körútnál keletkeztek.

Emiatt lezárták a Szabadság hidat, a Fővám tér és a Lónyay utca között a Vámház körutat. Valamint a 29-es busz módosított útvonalon közlekedik a Szépvölgyi úton, hogy kikerülje a megrongálódott úttestet.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.