RETRO RÁDIÓ

Hatalmas ház Budapesten, luxusimádóknak!

Létrehozva2024. 02. 19. 10:27

Van 1 milliárdja, de csak csendes környéken élne Budapesten?

Ha igen, lakjon 900 négyzetméteren, egy 7,5 szobás házban, amihez kellemes méretű, 2000 négyzetméternél is nagyobb telek jár. Ha ez nem lenne elég csalogató, akkor a kifogástalan minőséget, a remek wellness részleget tudnánk megemlíteni. Ha még mindig úgy érzi, nem vagyunk meggyőzőek, nézze meg a képeket!  

“BEFEKTETŐK FIGYELMÉBE!

Fotó: ingatlanbazar.hu

MAGAS MINŐSÉG - ELEGANCIA - IGÉNYES KERESŐKNEK

Rókahegy északi lábánál, Csillaghegy - Rókahegy határán, csendes utcában kínáljuk eladásra ezt a 900 nm-es, új építésű otthont, 2071 nm-es telken. Az épület a telek déli végén a lejtő magas pontjára épült. Szépen parkosított felvezető úton lehet eljutni a bejárathoz. Az épület 3 szintes, modern, minimál stílusban épült a legkiválóbb anyagok felhasználásával.

Fotó: ingatlanbazar.hu

Az alsó szinten került kialakításra a wellness részleg közvetlen kertkapcsolattal, ezen a szinten vannak a gépkocsi tárolók és a háztartási helységek, tárolók. A lakószint részben dupla légterű, kandalló központú nappali reprezentatív étkezővel, kétirányú terasz és kertkapcsolattal, nagy lakókonyha belső étkezővel, dolgozó szoba és TV szoba.

Hálószint: A galéria a nappali légterébe nyílik, könyvtárként működik. A szülői hálóblokk az épület keleti oldalán helyezkedik el saját fürdőszobával, gardróbbal és egy nagy méretű terasszal ezen kívül három háló került elhelyezésre saját gardróbbal és fürdőkkel, teraszokkal.

Fotó: ingatlanbazar.hu


Szerkezeti megoldások: Beton sávalapozás vasalt koszorúval, 2 réteg szigeteléssel, drén rendszer védelemmel a talajnedvesség ellen. Monolit födém, porotherm N+F blokk falazat + 10 cm hőszigetelés. Tető enyhe hajlásszögű, vasbeton zárófödém fölött fa szerkezet gomba és lángmentesítéssel, szaruvégek egyedi részletképzéssel. Bádogozás: VM ZINK. Külső nyílászárók egyedi faszerkezetek, 2 rétegű hőszigetelő üvegezéssel. Belső ajtók olasz gyártású egyedi faszerkezetek, külső korlátok rozsdamentes acélszerkezetek.

Fűtés: Weismann 44KW-os kondenzációs fali kazán, lapradiátor, padlófűtés.

Az épület lakóhelyiség klimatizált..”

További otthonok az ingatlanbazar.hu oldalán! A hirdetést eredeti formájában közöljük.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.