
Elmarad! Szomorú döntés a Győr focimeccse előtt
A Katasztrófavédelem sem maradt csendben. A Kisvárda-Győr meccset az időjárás miatt nem nézhetik együtt Győrben a szurkolók.
A bajnoki aranyérem küszöbén van a labdarúgó-NB I-ben a Győr csapata. A Kisvárda-Győr meccsen elég egy győzelem, s a gárda 13 év után újra aranyérmes lesz. Az idegenbeli találkozó dőpontjára a klub közös meccsnézést szervezett Győrben a szurkolóknak, ez azonban a várhatóan zivataros időjárás miatt elmarad.

A találkozót szombaton 17.15-től rendezik, de a döntés a Katasztrófavédelem javaslatára már csütörtökön meghozták.
"Az ETO FC - a Katasztrófavédelem javaslatára és az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzésére tekintettel - felülvizsgálta a szombati, közös meccsnézés biztonságos és észszerű lebonyolításának lehetőségét. Az előrejelzések figyelembevételével klubunk előtérbe helyezi szurkolóink biztonságát és egészségének védelmét. Az előre jelzett csapadék- és szélviszonyok alapján nem biztosított szurkolóink egészsége és épsége. Ennek okán klubunk eláll az esemény lebonyolításától" - írta közleményében a klub.
Kisvárda-Győr: ez kell a bajnoki címhez
Az ETO abban az esetben bajnok, ha megnyeri a kisvárdai találkozót. Döntetlen esetén csak akkor, ha a Ferencváros nem győzi le a ZTE együttesét, győri vereségnél pedig csak akkor, ha a ZTE legyőzi a Fradit.







