
Szoboszlai Dominik tehetetlen, cserben hagyják a csapattársai
Élete legjobb formájában sem lehet elégedett a magyar labdarúgó. Szoboszlai Dominik a klubjában és a válogatottban is sorra kapja a pofonokat.
Felemás heteket él át Szoboszlai Dominik. A Liverpool és a magyar válogatott labdarúgója élete formájában játszik, mégis csapatszinten a legnagyobb pofonokat kapja. A Vörösök az utóbbi hét bajnokijukból hatot is elveszítettek, s címvédőként jelenleg csak a 11. helyen állnak a bajnokságban. Ennél is fájóbb lehet Szoboszlai számára a válogatott kudarca, a csapatkapitány percekig zokogott, miután a gárda lemaradt a világbajnoki pótselejtezőről.

Fotó: Tumbász Hédi
Szoboszlai drámáját a szurkolók is átérzik, ez derült ki annál a bejegyzésnél, amelyet a Liverpool szombati, Nottingham elleni 3-0-s veresége után osztott meg a Pool. Itt Szoboszlaival harangozzák be a csapat szerdai, PSV elleni meccsét a Bajnokok Ligájában.
A kommentelők is érzik, Szoboszlai nem tehet a vesszőfutásról.
Tökéletes választás, a legjobb focistánk
- írta egy hozzászóló a plakát láttán, a másik szerint pedig Szoboszlai őszét a társai rontották el.
Szerencsétlen, a klubban és a válogatottban is cserben hagyták őt a társai
- vélte a drukker.
Szoboszlai győztes meccseken talált be Liverpoolban
Szoboszlai a szezon eddigi 17 tétmeccsén 2 gólt szerzett, öt asszisztot adott a klubjában. A találatai közül az Arsenal elleni szabadrúgása eldöntötte a meccset, a másikat a Frankfurt ellen 5-1-re megnyert BL-meccsen szerezte. A válogatott világbajnoki selejtezőin négy gólpasszt adott, Portugália ellen pedig a hosszabbítás perceiben ő állította be a 2-2-es végeredményt. Sajnos ez most sem volt elég a világbajnoki pótselejtezőhöz sem.
Szoboszlai Dominik könnyei a válogatott búcsúja után
Premier League-lázban ég az ország!
A magyar futballrajongók különösen izgatottak fordulóról fordulóra, hiszen Szoboszlai Dominik és Kerkez Milos is a címvédő Liverpool keretének tagjaként rendszerint pályára lép. A Premier League a világ egyik legnézettebb bajnoksága, és a vörösök minden meccse igazi futballünnepnek ígérkezik. A magyar játékosok szereplése külön plusz izgalmat hoz. Érdemes követni és akár megtenni a tippjeinket is!
Figyelem! A szerencsejáték függőséget okozhat. 18 éven aluliak számára nem ajánlott. Részletek itt!






