RETRO RÁDIÓ

Tragikus hírrel indult a vasárnap, ma reggel elhunyt Fésüs Irén

WB
Szerző
WB
Létrehozva2025. 06. 08. 12:07

Vasárnap reggel elhunyt Fésüs Irén 28-szoros válogatott röplabdázó, szakedző - számolt be közösségi oldalán a magyar szövetség (MRSZ).

A bejegyzés kiemelte: Fésüs több mint harmincéves edzői pályafutása során számos válogatott játékost nevelt ki, köztük volt például a lánya, a nemzeti együttes korábbi csapatkapitánya, Tálas Zsuzsanna.

"Amilyen szókimondó és harcos volt pályafutása és élete során, olyan elszántan küzdött a betegségével is" - írta az MRSZ.

A székesfehérvári női röplabda legújabb kori sikereinek megalapozója nemrég ünnepelte 66. születésnapját"

 - tették hozzá.

gyertya, gyász, halálhír, tragédia
Fotó: Unsplash.com (illusztráció)

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.