OLDALVONAL

Szerző SK

Létrehozva: 2024.06.03.

Már nem titok! Itt folytatja Mbappé a focit

Még erősebb lesz a Bajnokok Ligája-győztes Real Madrid. Amit február óta mindenki készpénznek vesz Kylian Mbappéval kapcsolatban, az most lett hivatalos.

A világbajnok Kylian Mbappé a Bajnokok Ligája-győztes Real Madrid labdarúgócsapatában folytatja pályafutását.

A 25 éves játékos Madridba szerződését a teljes nemzetközi sportsajtó hónapok óta tényként kezelte, újdonsült együttese azonban csak hétfőn, két nappal a klubtörténet 15. BL-diadala után jelentette be érkezését.
    A 2022-es világbajnokság gólkirálya, akinek lejárt a szerződése a Paris Saint-Germainnél, 2017-ben, az AS Monacótól igazolt a PSG-hez, amelyben gólrekorder lett és hatszor nyert bajnoki címet, négyszer pedig Francia Kupát.
    Mbappé emellett 2018-ban világbajnok, négy évvel később vb-ezüstérmes volt a francia válogatottal, amelyben 77 találkozón 46 találat a mérlege, s amelynek ő a csapatkapitánya.

Új részletek derültek ki a kamionosról, aki a forgalommal szemben indult el az M0-son - videó

Most jött a hír: balesetet szenvedett a sikeres sportoló, nem tudták megmenteni