Donald Tusk: a NATO katonái már Ukrajnában vannak

Létrehozva: 2024.02.07.
Módosítva: 2024.02.07.

Csoda az NB I-ben, elképesztő, mit tett a Fradi csatára

Varga Barnabás teljesítményére elfogytak a szavak.

Az első félidőben még 1-1 volt az állás, a folytatásban azonban nagyon könnyű győzelmet aratott a Ferencváros focicsapata az év első hazai meccsén. Az MTK ellen 5-1-es győzelmet arató együttesből külön ki kell emelni a kezdőbe visszatérő Varga Barnabást, akivel kapcsolatban az összes magasztaló jelző indokolttá vált. A csatár négy gólt szerzett, ráadásul három és fél perc alatt ért el mesterhármast a találkozón. Az nem kérdés, hogy jelenleg ő Magyarország legerősebb csatára, de ilyen teljesítménnyel valószínű, hogy a 29 éves játékos nyáron komoly ligába igazolhat.

VARGA Barnabás
Fotó: Illyés Tibor

A támadó a lefújás után elmondta, maga sem tudja, történt-e vele hasonló a pályafutása során.

Hirtelen most nem emlékszem, hogy korábban lett volna hasonló. Örülök, hogy a második gólunkra gyorsan rá tudtuk rúgni a harmadikat, azzal dőlt el a mérkőzés és ez volt a kulcs. Mindegyik gólomnak ugyanolyan jelentősége volt, örülök mind a négynek

- mondta az M4 Sportnak Varga.

A Fradi legközelebb hétvégén a Debrecen otthonában lép pályára. Jövő héten pedig jöhet az Olympiakosz elleni csata legelső felvonása a Konferencialigában.