OLDALVONAL

Szerző Ripost

Létrehozva: 2024.01.12.

Épp csak megtudta, hogy apa lesz, elhunyt a fiatal zsoké

A 19 éves sportoló halálos balesetet szenvedett. Pótolhatatlan űrt hagyott maga után korai távozásával.

Motorbalesetben hunyt el egy 19 éves férfi, Luis Yamil Marcano Puerto Ricóban. A tragédia egy nappal azután történt, hogy kiderült, a fiatal apa lesz. A balesetben érintett másik jármű vezetője elmenekült a helyszínről, őt még keresik.

A The Sun információ szerint a fiatal egy teherautóval ütközött olyan erővel, hogy szörnyethalt. A karambol körülményeiről egyebet nem közöltek.

Az áldozatról kiderült, hogy sikeres zsoké volt. Fiatalkora ellene, így is 52 futamot nyert, és több mint 550 ezer fontot (közel 241 millió forint) halmozott fel.

A Puerto Ricó-i Szerencsejáték Bizottság így búcsúzott tőle:

Luis Yamil egy kivételes és szenvedélyes versenyző volt, odaadásával és tehetségével sportágunk legjobbjai között szerepelt. Korai távozása szomorúsággal tölt el bennünket, öröksége azonban büszkeséggel tölt el mindarra nézve, amit rövid pályafutása során elért...Vigasztaljon inspiráló öröksége, diadalai emlékei és küzdőszelleme.

Elképesztő bejelentés: új szerződést kötött Szoboszlai Dominik