5°C
14°C

Szaniszló, Leó névnapja

RETRO RÁDIÓ

Óriási a szerelem, itt az új álompár

ml
Szerző
ml
Létrehozva2023. 06. 13. 15:35

Az elmúlt hetek találgatásai után megtörte a jeget a két ismert teniszező, Sztefanosz Cicipasz és Paula Badosa, akik most már nyíltan vállalják, hogy egy párt alkotnak.

Az elmúlt időszakban egyre több pletyka kezdett terjedni arról, hogy a férfi világranglista ötödik helyén álló teniszező, Sztefanosz Cicipasz összejött a tavaly még top10-es, szintén teniszező Paula Badosával. A spekulációk igaznak bizonyultak, a két sztárjátékos a Roland Garros Grand Slam-torna után nyíltan felvállalta kapcsolatukat.

A friss pár jelenleg Dubaiban piheni ki a Grand Slam-torna fáradalmait, az edzőteremből táncolós videóval jelezték, hogy tombol a szerelem közöttük. A spanyol teniszezőnő éveken át Juan Betancourt modellel alkotott egy párt, a szakítás után azonban nem búslakodott sokat, ugyanis jött a 24 éves görög játékos.

A nagy szerelmet némiképp beárnyékolja, hogy a Roland Garroson egyikőjük sem alkotott maradandót. Badosa sérülés miatt az indulást sem vállalta, Cicipasz pedig ugyan a negyeddöntőig eljutott, de ott nagyon sima vereséget szenvedett Carlos Alcaraztól.

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.