5°C
14°C

Szaniszló, Leó névnapja

RETRO RÁDIÓ

"Hallani akarom a hangodat" - Csapó Gábornak üzent Zalatnay Cini

Zalatnay Sarolta
RP
Szerző
RP
Létrehozva2022. 11. 10. 09:40

Ezt a meccset is meg kell nyernie.

Egy közeli ismerősétől tudott meg a Bors néhány részletet dr. Csapó Gábor betegségéről, rosszullétéről. A 72 éves, 1976-ban, a montreali olimpián aranyérmes center légzéselégtelenséggel küszködik, emiatt rohammentő szállította a Honvéd kórház intenzív osztályára. Orvosai jelenleg is lélegeztető gépen tartják egészen addig, ameddig egészségügyi panaszának valódi okára rá nem jönnek.

Fotó: Földi Imre

 

A neve elhallgatását kérő hölgy elmondta, gondot okoz a Dudi becenevű egykori klasszis játékos testsúlyfeleslege. 

„Viszont – szögezte le informátorunk -, és ez kiváló hír, a szíve tökéletes állapotnak örvend.”

Csapó Gábor drámájáról a Borstól értesült fiatalkori szerelme, Zalatnay Sarolta. Cini szerint ezt a meccset is meg kell nyernie a pólósnak.

"Dudi hét éven át volt a párom és azóta is jóban vagyunk, bár nyilván nem beszéltünk sűrűn, hiszen nagyon, nagyon régen sodort el minket egymás mellől az élet. Ő egy csodálatos pali, aki bivalyerős és tuti, hogy most is dolgozik benne az élni akarás."

 Most csak annyit mondanék, hogy Dudi, tessék visszajönni, mert még hallani akarom azt a megnyugtató, dörmögő mély hangodat. És figyelj! Tuti hogy ezerszer jön még ki neked a négy ász…!

-  üzente Csapó Gábornak Cini, aki nem véletlenül említette a póker egyik legerősebb ütőkártyáit, hiszen évtizedekkel ezelőtt a vízilabdás legendától tanult meg kártyázni.

 

 


Csapó az elmúlt években többször került kórházban, két szívműtéten is átesett. De emellett sem állt le a munkával, s heti rendszerességgel tart edzést az utánpótlásnak.

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.