RETRO RÁDIÓ

Bajban az álompár: tilos a szex, egymáshoz sem érhetnek

Bajban az álompár: tilos a szex, egymáshoz sem érhetnek
vav
Szerző
vav
Létrehozva2021. 01. 12. 05:30

Ők sem kivételek a szigorú szabályok alól a kéthetes karanténban.

Nehéz időszak vár a teniszezőkre a február 8-án kezdődő ausztrál nyílt bajnokság előtt kötelező kéthetes karanténban – hát még Elina Szvitolinára és Gael Monfilsra! A sportág egyik álompárja nem érintkezhet majd egymással a mebourne-i buborékban.

Szvitolina és Monfils is jó eséllyel indul az Australian Openen
Fotó: Instagram

Az Australian Open résztvevői naponta öt órára hagyhatják majd el a hotelszobájukat, de csakis edzeni és étkezni. Az ukrán és a francia klasszis hiába alkot szerelmespárt, nem találkozhatnak.

 
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
 

Elina Svitolina (@elisvitolina) által megosztott bejegyzés

„Kaptunk egy levelet, amiben az állt, hogy ez idő alatt nem láthatjuk egymást. Csak az engedélyezett személyekkel találkozhatunk”

- nyilatkozta a női világranglistán ötödik Szvitolina.

Szerinte „furcsa lesz tudni, hogy közel vagyunk egymáshoz, mégsem érintkezhetünk”.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.