RETRO RÁDIÓ

Ibrahimovic döntött a jövőjéről, itt folytatja a fenegyerek

Ibrahimovic döntött a jövőjéről, itt folytatja a fenegyerek
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 07. 31. 16:20

A svéd világklasszis futballista a napokban ül le a milánói klubvezetéssel tárgyalni.

Zlatan Ibrahimovic, az AC Milan svéd támadója úgy döntött, hogy jelenlegi csapatánál folytatja futballkarrierjét és új megállapodást köt a klubbal a La Gazzetta dello Sport értesülése szerint.

Zlatan Ibrahimovic (Fotó: AFP)

Az olasz sportnapilap úgy tudja, a jó ideje távozását fontolgató 38 éves, balhéiról is ismert csatárt az bírta maradásra, hogy meghosszabbították a gárda vezetőedzőjének, Stefano Piolinak a szerződését, akinek korábban vissza-visszatérően a menesztését rebesgették.

A 116-szoros válogatott Ibrahimovic, akinek a kontraktusa augusztus 31-én lejár, a napokban ül le a milánói klubvezetéssel tárgyalni az új szerződés részleteiről. A csapathoz januárban csatlakozó fengyerek 17 tétmérkőzésen szerepelt, s kilencszer volt eredményes. Az AC Milanban már korábban – 2010 és 2012 között – is játszott, 2011-ben bajnok és olasz szuperkupa-győztes lett az együttessel.

A Serie A mostani pontvadászatában, egy fordulóval a vége előtt az AC Milan már biztos hatodik, így a következő idényben elindulhat az Európa-liga selejtezőjében.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.