16°C
30°C

Gáspár névnapja

RETRO RÁDIÓ

Meglepő helyre igazolt a Ferencváros drágán vett légiósa

Meglepő helyre igazolt a Ferencváros drágán vett légiósa
ST
Szerző
ST
Létrehozva2019. 01. 15. 14:15
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Ripost

Matías Rodríguez a nyáron 125 millió forintért érkezett a zöld-fehérekhez. Az NB I-ben mindössze négy találkozón lépett pályára.

Matías Rodríguez az ecuadori Universidad Católicában folytatja a pályafutását, jelentette be a dél-amerikai együttes Twitter-oldala. Az argentin focistát 125 millió forintért vásárolta a nyáron a Fradi.

A 25 éves középpályás ősszel hat tétmérkőzésen kapott lehetőséget a Fradiban. Az NB I-ben négy találkozón kapott epizódszerepet, két Magyar Kupa-mérkőzést pedig végigjátszott.

 

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.