RETRO RÁDIÓ

Kémbotrány Németországban, magyar sztár is érintett

Kémbotrány Németországban, magyar sztár is érintett
vav
Szerző
vav
Létrehozva2018. 12. 20. 21:20

Szalai Ádámék után kémkedtek. Nyomoz a rendõrség a Hoffenheim és a Werder Bremen meccse elõtt történtek ügyében.

A Hoffenheim szerdán 1-1-re végzett a Werder Bremen vendégeként, de a Bundesliga-meccsnél izgalmasabbak voltak az előzményei. A brémaiak egy „kémet” küldtek Szalai Ádámék utolsó, a kívülállók számára elvileg titkos edzésére.

 

Az illető a magasból, egy drón segítségével készített felvételeket az ellenfélről – jelentette a Bild.

 

 

 

A magyar válogatott sztárjának, Szalainak a klubja feljelentést tett az eszközt vagy 500 méter távolságból, egy Mercedesből irányító brémai ellen.

„Átadtuk az ügyet a rendőrségnek, amely nyomozást indított”"

- mondta Holger Kliem, a „Falusiak” sajtófőnöke.

 

 

„Megerősíthetem, hogy egy alkalmazottunk a helyszínen tartózkodott. Ez szokás a Bundesligában, hogy az ellenfélről a lehető legjobban informálódjunk. Mi is szedtük már le más csapat megfigyelőjét egy fa tetejéről, és tessékeltünk ki a stadionunkból. Ha viszont valóban drónt is bevetettek, az az én és Florian Kohfeldt edző tudta nélkül történt”

- nyilatkozta Frank Baumann Werder-menedzser.

Miután a balesetveszély miatt tilos drónt emberek csoportja felett röptetni, a brémai kém akár 50 ezer euró (16 millió forint) pénzbírságot is kaphat.

A mannheimi rendőrség megerősítette, hogy a szemtanúk segítségével ismeretlen tettes után nyomoznak engedély nélküli drónhasználat miatt.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.