RETRO RÁDIÓ

Szükség van Dzsudzsákra a válogatottban? Szavaztak a szurkolók

Szükség van Dzsudzsákra a válogatottban? Szavaztak a szurkolók
mv
Szerző
mv
Létrehozva2018. 11. 07. 21:50

Dzsudzsák Balázs visszakerült a magyar labdarúgó-válogatott keretébe. A szurkolók reagáltak a hírre.

A %RIPOST% olvasói szerint nincs szükség Dzsudzsák Balázsra a magyar válogatottban, legalábbis a szurkolók többsége, 46 százaléka erre szavazott a szerda reggeli cikkünkben.

Eközben a drukkerek 22 százaléka úgy véli, a 31 éves játékosnak bizonyítania kéne, hogy helye van a válogatottban, míg 19 százalékuk azt mondja, igenis helye van a keretben.

A válaszadók 13 százaléka szerint teljesen mindegy, hogy Dzsudzsák ott van-e a válogatott keretében, vagy nincs.

Marco Rossi szövetségi kapitány először küldött meghívót Dzsudzsáknak, aki legutóbb júniusban, még Georges Leekens irányítása alatt szerepelt a nemzeti csapatban.

A magyar válogatott jövő héten, november 15-én Észtországgal találkozik Budapesten a Nemzetek Ligájában.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.