5°C
9°C

Miklós névnapja

RETRO RÁDIÓ

Tragikus hír érkezett: öngyilkos lett a fiatal sportolónő

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 05. 14. 11:15

A fiatal nõ barátnõje eljegyzésének hírére vetett véget életének.

Felakasztotta magát a Wigan St Patricks Ladies amatőr csapatának rögbise, a 27 éves Danielle Birchmore.

Danielle évek óta depresszióval és szorongással küzdött, miután régi barátnőjével szakítottak. A szülei tudták, hogy a lányuk nagy bajban van, de arra senki sem számított, hogy öngyilkos lesz.

A rögbis szilveszterkor tudta meg, hogy volt barátnőjét eljegyezték. A partiról hajnali ötkör ment haza, majd egy búcsúüzenetet hagyott hátra, és felakasztotta magát - írja a Metro.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.