RETRO RÁDIÓ

Félelmetes: halálosan megfenyegették a híres sztársportolót!

Félelmetes: halálosan megfenyegették a híres sztársportolót!
HBK
Szerző
HBK
Létrehozva2017. 05. 22. 19:20

A gyerekeire biztonsági emberek várnak az iskolánál. A 33 éves játékos tagadja, hogy sérülést akart okozni.

A Kawhi Leonardnak okozott sérülés miatt halálos fenyegetéseket kapott Zaza Pachulia, az észak-amerikai bajnokságban (NBA) szereplő Golden State Warriors kosarasa.

A San Antonio Spurs elleni nyugati főcsoportdöntő első mérkőzésén a texasiak legjobbja ráesett Pachulia lábára, és kifordult az amúgy is sérült bokája. Emiatt Leonard az idény hátralévő részében már nem léphet pályára.

A nyolc napja történt eset után Gregg Popovich, a Spurs edzője élesen bírálta a grúz légióst, mondván, veszélyesen és sportszerűtlenül játszott. Nem sokkal később ismeretlenek megfenyegették a interneten Pachuliát és családját, ezért azóta biztonsági őrök várják a kosaras gyermekeit az iskolájuk előtt.

„Én személy szerint tudom kezelni ezt a helyzetet, de nem tűröm, hogy a családomat is belekeverjék, a feleségemnek és a gyerekeknek semmi közük ehhez” – közölte a 33 éves center, hozzátéve, sosem akart sérülést okozni Leonardnak.

A Golden State jelenleg 3-0-ra vezet a nyugati döntőben a San Antonio ellen, így már csak egy sikerre van attól, hogy sorozatban harmadszor bejusson a nagydöntőbe, írja az MTI.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.