RETRO RÁDIÓ

Hoppá, befejezi munkáját a válogatott korábbi kapitánya

Hoppá, befejezi munkáját a válogatott korábbi kapitánya
HBK
Szerző
HBK
Létrehozva2017. 04. 26. 18:15

Úgy érkezett meg Kecskemétre, hogy szeretne még több gyereket a sport irányába csábítani. Most egy fõvárosi csapatnál köthet ki.

A kesport.hu információja szerint távozik a Kecskeméti Sportiskolától Merész András, a női vízilabda-válogatott korábbi szövetségi kapitánya.

Merész tavaly nyáron került az iskolához, azzal a céllal érkezett a városba, hogy még több gyerekkel megkedveltesse a vízilabdát. A hírek szerint a keddi szülői értekezleten jelentették be, hogy most mégis távozik.

Merész szerződése június 30-ig szól, utána Gyenes István veszi át a helyét a KESI vízilabda szakosztályánál. A kesport.hu úgy tudja, a volt szövetségi kapitány egy meg nem nevezett patinás fővárosi klubhoz szerződik.  

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.