RETRO RÁDIÓ

Fejezzék be, túl nagy a nyomás Schumacheren!

Fejezzék be, túl nagy a nyomás Schumacheren!
mv
Szerző
mv
Létrehozva2017. 02. 03. 10:40

Jean Todt szerint túl nagy az elvárás, kevesebb felhajtásra lenne szükség.

A Nemzetközi Automobil Szövetség elnöke arra kéri a teljes autósport-világot, hogy ne helyezzen túl nagy terhet Mick Schumacherre - írta az Autoweek. Jean Todt szerint a hétszeres F1-es világbajnok, Michael Schumacher fiának fejlődését nem szabad sürgetni, a saját ütemében kell erősödnie.

A 17 éves fiatalember idén a Formula-3-ban szerepelhet, de már Forma1-es karriert emlegetnek vele kapcsolatban. Todt megelégelte a pletykákat.

"Mick csodálatos fiú, csecsemő kora óta ismerem, és imádom őt. Arra kérek mindenkit, hogy ne támasszunk ekkora elvárást vele szemben!"

Todt arra sem volt hajlandó felelni, hogy mit tartogathat a jövő a fiúnak.

"A saját üteme alapján halad és fejlődik, imád versenyezni, és a Formula4-ben megmutatta, mire képes. Hagyjuk rá a dolgot!"

Mick Schumacher édesapjának, a síbalesetet szenvedett világsztár állapotáról nincs új információ, továbbra is elzárják őt a külvilágtól.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.