RETRO RÁDIÓ

Nagy a baj a Fradinál, Doll lemond az aranyakról?

Nagy a baj a Fradinál, Doll lemond az aranyakról?
szz
Szerző
szz
Létrehozva2016. 11. 06. 10:25

Az újabb kudarc után kár beszélni a sikerrõl. Vajon mit lépnek erre a Ferencváros vezetõi?

Erre kevesen gondoltak volna, a Ferencváros a kiesés ellen menekülő Pakssal sem bírt a labdarúgó-NB I-ben. A bajnoki címvédő zöld-fehéreket saját közönsége előtt verte 2-1-re a kiscsapat, s ez már heteken belül a sokadik pofon az "aranyvárományos" számára.

Árulkodó, hogy Thomas Doll, a Fradi mestere a lefújás után meg sem próbált mentegetőzni. Elmondta, így nem is beszélhetnek sikerekről.

Mondhatjuk, hogy ma semmi sem működött. Ilyen teljesítmény után felesleges bajnoki címről vagy kupagyőzelemről beszélni, ehhez a szinthez ez kevés

- nyilatkozta a német szakember a lefújás után, tehát, ő is érzi, hogy valami nagyon nem stimmel a gárdával.

Az már egy másik kérdés, hogy mikor jönnek rá erre a klubvezetők, s hoznak sorsfordító döntést Dollal kapcsolatban.

A Fradi jelenleg a harmadik helyen áll a tabellám, öt ponttal lemaradva az éllovas Vasastól.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.