RETRO RÁDIÓ

Egerszegi Krisztináról édes titkokat árult el fia

Egerszegi Krisztináról édes titkokat árult el fia
PB
Szerző
PB
Létrehozva2016. 11. 04. 23:10

Vajon mit fõz fiának az ötszörös olimpiai bajnok úszó?

A rövidpályás úszó-Európa-bajnokságon Vigassy Bálint bebizonyította, hogy az édesanyjára ütött. Egerszegi Krisztina fia kiválóan úszik, sorra dönti meg egyéni rekordjait, lehet, hogy belőle is olimpiai bajnok lesz? A motivációval nincs gond.

"Két dolog érdekel: az úszás és a tanulás" – mondta az érdi Gárdonyi Géza Gimnázium 10. osztályos diákja a Borsnak.

"A biológia a kedvencem, az érettségi után az Egyesült Államokban, a Loui­siana Egyetem ösztöndíjasaként kívánok továbbtanulni."

Bálint célja a 2020-as tokiói olimpia, a megfelelő erőállapot eléréséhez pedig édesanyja főztje is hozzájárul.

Anyu a desszertkészítésben verhetetlen, a tiramisut senki sem csinálja nála jobban.

Edzője, Selmeci Attila szerint is sok a hasonlóság Egerszegi Krisztina és fia között.
"Szorgalma, akarata Krisztáé. Mivel Bálint elsőéves ifi, a következő másfél-két évben dől el, kinövi-e magát klasszissá. Későn érő típus, ám a hátúszó-technikája a mamáját idézi.

Meglátjuk, sikerül-e Egérke öt olimpiai aranyát megközelítenie.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.