RETRO RÁDIÓ

Benedek: Lemondás? Először mindenki nézzen magába!

szb
Szerző
szb
Létrehozva2015. 08. 13. 20:45

A vízilabdások szövetségi kapitánya beszélt az elkövetett hibákról. Tudja, hogy magába kell szállnia, de a lemondás meg se fordult a fejében.

A remek eredményekkel zárult kazanyi vizes világbajnokság a számos nagyszerű siker mellett egy nagy csalódást is tartogatott a magyar szurkolók számára: a vízilabda-válogatott teljesítményét. A szinte teljes kudarccal felérő 6. hely után érthető módon felröppentek a hírek Benedek Tibor szövetségi kapitány távozásáról. A mester most igyekezett tisztázni a helyzetet.

Benedek a vlv.hu-nak és a Nemzeti Sportnak adott nyilatkozataiban is beszélt a vb tapasztalatairól. Tudja, hogy a hatodik hely csalódás, és változtatni kell a játékon a jövő évi olimpiára. A hibák részletezésébe azonban csak a meccsek teljes elemzését követően szeretne belemenni.

Még korai erről beszélni, először mindenkinek magába kell néznie. Nekem is.

Úgy érzi, a sebesség hiánya mellett probléma volt, hogy nem tudta úgy motiválni a játékosokat, mint korábban. Ennek ellenére a lemondás meg sem fordult a fejében.

Ugyanolyan gyávaság lenne, mint ha a barcelonai aranyérem után tettem volna ezt, a csúcson abbahagyva.

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.