RETRO RÁDIÓ

Börtön után kezd új életet a gyújtogató focista

Börtön után kezd új életet a gyújtogató focista
VaV
Szerző
VaV
Létrehozva2015. 07. 12. 18:00

Gyújtogatás és dutyi, több mint 1500 nap kihagyás után elõször focizhat újra a brazil foci egykori nagy reménysége.

Legutóbb 2011 áprilisában játszott Breno a Bayern Münchenben. Azóta eltelt 1544 nap, a brazil futball nagy reménysége pedig ezalatt megjárta a poklot.

A Sport1.de emlékeztet: Breno egy sérülése után leitta magát, és az elkeseredést alkohollal vegyítve felgyújtotta a bérelt luxusvilláját. Másfél millió eurós kárt okozott, 3 év 9 hónapos börtönbüntetésre ítélték.

Közel a visszatérés a pályára

Jó magaviselete miatt már tavaly év végén szabadult. Most jutott odáig, hogy ha nem is játszott, de legalább bekerült a meccsre nevezett keretbe. Persze már nem a német sztárklubnál, hanem nevelőegyesületéhez hazamenekülve, az FC Sao Paulóban.

Miután a dutyi jelentette tétlenkedés után a szervezete nem bírta a terhelést, rögtön az első edzésén belesérült a fociba.

Tudom, hogy továbbra is lépésről lépésre kell haladnom. De ha eljön a megfelelő pillanat, nem fogom elszalasztani az esélyt.

Mára teljesen utolérte magát, és a klubja meg is hosszabbította a szerződését másfél évvel. 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.