RETRO RÁDIÓ

Ejnye! Fecskés pasik helyett bikinis csajok

Ejnye! Fecskés pasik helyett bikinis csajok
HG
Szerző
HG
Létrehozva2015. 06. 20. 19:00

Falatnyi fürdõruhákat viselõ modellek lopták el a show-t a legjobb nõi bringások elõl. Szexista botrány kerekedett belõle.

Micsoda egy szégyen!

Így kommentálta Marijn de Vries kerékpáros szakíró az egyik belga női bringaverseny éremosztását. A dobogón annak rendje s módja szerint a versenyzők álltak, előttük viszont fura mód bikinis csajok domborítottak.

A közösségi oldalakon, és a cikkek hozzászólásaiban kisebbfajta botrányt kerekítettek a szexista jelenetből. Volt olyan is, aki a nemek közti egyenlőség nevében kreált egy fotómontázst, amelyen férfi kerekesek előtt meg egy szál fecskébe bújt modell pasik pózolnak.

A Belgiumban nemzeti sportnak számító kerékpáros verseny szervezője, a Lotto Cycling Cups közleményben kért elnézést a történtekért. Ebben elismerték, hogy a bikini-show „nem volt helyénvaló”, de azért a helyi rendezők a felelősek.

Már csak az a kérdés, hogy ha a bringás nők elé a férfiszépségeket állították volna, akkor is ekkora vihart kavart volna-e a dolog.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.