
NÍNÓ
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a RipostSzemélyi sérülés nem történt.
Kigyulladt menet közben, és teljes egészében égett egy kisbusz vasárnap délután az M5-ös autópálya 39-es kilométerszelvényénél, Inárcsnál, a baleset miatt teljesen lezárták az utat - közölte a Pest Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Csámpai Attila tűzoltó őrnagy elmondta: személyi sérülés nem történt. Hozzátette: a dabasi tűzoltók dolgoznak a helyszínen.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.