RETRO RÁDIÓ

Kattant a bilincs a drogdíleren és vásárlóin is

Létrehozva2025. 12. 06. 15:00

Nógrád vármegyében csaptak le a rendőrök. A drogdíler mellett a vásárlóit is elkapták.

Drogdílert állítottak elő a rendőrök Nógrád vármegyében, miután több alosztály közös munkájának köszönhetően sikeresen lecsaptak az eladóra. Még aznap néhány vásárlót is sikerült elfogniuk a rendőröknek. 

Drogdílert és vásárlóit fogta el a rendőrség.
Drogdílert és vásárlóit fogta el a rendőrség.
Fotó: Gé / MW

Drogdíler és vásárlói rendőrkézen

Drogdílert és annak vásárlóit kapák el a Nógrád vármegyei rendőrök. A Szécsényi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztály nyomozói, a Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság Felderítő Osztály, és a Cserhát Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Alosztály együttes munkája vezetett eredményre, akik még aznap sikeresen elfogták a díler lakásán megjelent vásárlókat is. 

A tanúvallomásokkal és szakértői véleményekkel megalapozott gyanú szerint az 50 éves férfi hónapok óta rendszeresen árult nagylóci lakóhelyén kábítószert helybeli és a környező településekről érkező, visszatérő vásárlóinak. A hatóság számára már ismert dílert a rendőrök előállították a kapitányságra, ahol kábítószer-kereskedelem bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki, majd őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatását - olvasható a police.hu cikkében

A nyomozók a kutatások során nagy mennyiségű forgalmi rendszámokra is bukkantak, valamint az egyik autóban frissen kivágott fát is találtak a nyomozók. A bűnös vagyon elvonása érdekében a rendőrség munkatársai pénzt, arany ékszereket, valamint műszaki cikkeket is lefoglaltak. A rendőrség most azt vizsgálja, hogy a díler honnan szerezhette be az eladásra kínált anyagokat, így elképzelhető, hogy a bűnösök listája tovább bővül majd. 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.