RETRO RÁDIÓ

Eltűntek a buszmegállóból: Anyát és két gyermekét keresik a magyar rendőrök

Létrehozva2025. 11. 26. 08:31
Frissítve2025. 11. 26. 08:46

Nem ment haza egy anya és két gyermeke a XXI. kerületben. A 27 éves nőt és 9 éves fiát, illetve 6 éves lányát a rendőrök nagy erőkkel keresik.

A 27 éves anya, 9 éves fia és 6 éves lánya egy XXI. kerületi buszmegállóból ismeretlen helyre távoztak. A rendőrök eltűntként kezelik őket, és jelenleg is keresik őket.

Eltűntek a buszmegállóból: Anyát és két gyermekét keresik a magyar rendőrök
Eltűntek a buszmegállóból: Anyát és két gyermekét keresik a magyar rendőrök. Fotó: Unsplash.com (Képünk illusztráció)

Eltűnt a család Budapestről

F. Annamária körülbelül 155 centiméter magas, vékony testalkatú, hosszú, fekete hajú, jobb alkarján egy végtelent szimbolizáló jel tetoválás látható.

H. Ferenc Dzsúlió körülbelül 125 centiméter magas, vékony testalkatú, rövid, fekete hajú.

H. Mirella körülbelül 115 centiméter magas, hosszú, barna hajú.

A róluk készült fényképeket IDE kattintva lehet megtekinteni, illetve aki látta őket, vagy tudja az eltűntek tartózkodási helyét a nap 24 órájában elérhető, 06-80-555-111-es Telefontanú zöldszámán, illetve a 112-es segélyhívó számon, név nélkül is bejelentést tehet.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.