RETRO RÁDIÓ

A debreceni után újabb magyar kórházból menekítették a betegeket, nagy a baj

B.
Szerző
B.
Létrehozva2024. 07. 17. 20:50

Beázott a kórház a nagy esőben, az egyik kórteremben leszakadt a plafon is. A kórház dolgozók azonnal kiürítették az épületszárnyat.

Beázott a kórház és a szakrendelő Orosházán a szerda kora délutáni nagy esőben - közölte az egészségügyi intézmény közleményben az MTI-vel.

A rövid idő alatt lezúduló nagy mennyiségű esővizet nem tudta kezelni a kórház csapadékvíz-elvezető rendszere, ezért beázott a belgyógyászati szárny és a szakrendelő - írták.

A fekvőbetegek épülettömbjének 6. emelete beázott, a folyosón és az egyik kórteremben egy négyzetméteres darabon leszakadt a plafon. Senki nem sérült meg, a kórház dolgozói rövid idő alatt kiürítették az épületszárnyat

 - húzták alá.

Az Orosházán jégesővel átvonuló vihar érintette a szakrendelő épületét is, amelynek földszintje ázott be. 

Az érintett területet takarítani, fertőtleníteni fogják, emiatt csütörtökön más helyen rendel az egyik házi gyermekorvos, ideiglenesen áthelyezik a nőgyógyászati szakrendelést, a védőnői szolgálat pedig nem fogad pácienseket

 - közölték.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.