21°C
29°C

Menyhért, Mirjam névnapja

RETRO RÁDIÓ

Eltűnt a 17 éves Rácz Dávid, nagy erőkkel keresi a rendőrség

WM
Szerző
WM
Létrehozva2023. 07. 19. 12:15
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Ripost

A hatóságok a lakosság segítségét kérik.

A Szekszárdi Rendőrkapitányság körözési eljárást folytat Rácz Dávid eltűnése kapcsán.

rendőrség, sziréna, letartóztatás, bűneset, bűncselekmény, rendőrautó,
Fotó: Pixabay.com

A 17 éves fiú, a szedresi Speciális Gyermekotthon lakója, aki 2023. június 1-jén a Kiskunmajsai Befogadó Otthonból távozott engedély nélkül. Azóta ismeretlen helyen tartózkodik, életjelet nem ad magáról.

A fiú 165 centiméter magas, fekete, rövid hajú, vékony testalkatú.

Távozásakor viselt ruházata nem ismert.

A szekszárdi rendőrök kérik, hogy aki a képen látható fiú tartózkodási helyével kapcsolatban bármilyen információval rendelkezik, az jelentkezzen személyesen a Szekszárdi Rendőrkapitányságon, vagy telefonon a 06-74-501-106-os telefonszámon. Bejelentést tehet a 112-es központi segélyhívón, illetve névtelensége megőrzése mellett a nap 24 órájában ingyenesen hívható 06-80-555-111 Telefontanú zöldszámán is.

A fiatalról közzétett keresési fotót a police.hu oldalán nézheted meg. 
 

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.