RETRO RÁDIÓ

Szörnyű baleset történt az éjjel, két ember életét vesztette a baleseteben

Piréz
Szerző
Piréz
Létrehozva2023. 05. 08. 07:05
Frissítve2023. 05. 08. 09:02

A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit.

Vasárnap éjféltájban a 3-as számú főút 94-es kilométerénél egy autós elütött két gyalogost. Egyikük olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy azonnal életét vesztette, társa életéért sokáig küzdöttek az orvosok, de őt sem sikerült megmenteni. 

Fotó: police.hu

A szerencsétlenség Ludas és Karácsond között a nyílt útpályán történt, a baleset körülményeit egyelőre vizsgálja a rendőrség. A helyszínelést már befejezték, így a 3-as úton ismét zavartalan a forgalom - írta meg a police.hu.

 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.