RETRO RÁDIÓ

Megfulladt a csomagtartóban: A halott kisfiú mellett az egyéves testvére is az autóban feküdt Nyíregyházán

CHI
Szerző
CHI
Létrehozva2023. 04. 15. 18:45
Frissítve2023. 04. 15. 20:37

Teljességgel felfoghatatlan dolog történt Nyíregyházán.

Szombat reggel 7 óra 15 perc környékén egy városi terepjáró állt meg a nyíregyházi rendőrség melletti járdán, majd egy nő és egy férfi szállt ki belőle és bementek a rendőrségre. Ott közölték, hogy a kocsijuk rakterében egy halott gyermek van.

Fotó: Bordás Béla / Szon

A rendőrök kinyitották a csomagtartót és egy 2 éves kisfiú holtteste volt a kocsiban. Ráadásul egy sérült kislányt és találtak az autóban, ő még életben volt. A Tények úgy tudja, testvérek lehetnek, és a 2 éves kisfiú napok óta halott lehetett, információjuk szerint megfulladhatott.

Úgy tudják, a férfi és a nő, akik besétáltak a rendőrségre, a gyerekek nevelőszülei, de nem derült ki, miért nem a mentőktől kértek segítséget, hiszen az egy év körüli gyermeken zúzódások is voltak, de életben volt. Őt kórházba vitték. A Tények úgy tudja, mindkét kisgyerek alultáplált volt.

A gyerekek egy vásárosnaményi faluból kerültek nevelőszülőkhöz Nyíregyházára. Arról, hogy mi okozta a kisfiú halálát, és húga sérüléseit a rendőrség vizsgálja.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.