RETRO RÁDIÓ

Sínek közé zuhant egy kerekesszékes férfi az M3-as metrónál

Sínek közé zuhant egy kerekesszékes férfi az M3-as metrónál
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2022. 01. 14. 22:00

A férfit a tűzoltók kiemelték a peronra, majd átadták a mentőknek.

A sínekre zuhant egy kerekesszékes férfi a 3-as metró Ecseri úti megállójánál péntek este – tájékoztatta a Főváros Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Kisdi Máté elmondta: a Kőbánya-Kispest felé vezető oldalon egy 60 év körüli férfi zuhant a sínek közé. Az érkező metrószerelvény meg tudott állni. A férfit a tűzoltók kiemelték a peronra, majd átadták a mentőknek.

A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) Info oldalán azt írta: a baleset miatt a 3-as metró helyett a Nagyvárad tér és Kőbánya-Kispest között a meghosszabbított útvonalon közlekedő M3-as metrópótló autóbusszal lehet utazni.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.