RETRO RÁDIÓ

Óriási a káosz az M1-esen, öt autó ütközött Győrnél

Óriási a káosz az M1-esen, öt autó ütközött Győrnél
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 07. 23. 19:50

A sztráda 131-es kilométerénél a forgalom a külső sávon halad, az áthaladás csaknem egy órát vesz igénybe.

Újabb baleset miatt torlódnak a járművek az M1-es autópályán a főváros felé vezető oldalon: Abda térségében öt személyautó ütközött össze – közölte az Útinform pénteken kora este.

A sztráda 131-es kilométerénél a forgalom a külső sávon halad, az áthaladás csaknem egy órát vesz igénybe. A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon azt közölte, hogy a balesetben ketten sérültek meg, őket a mentők kórházba vitték.

Mostanra a korábbi baleset helyszínén, Bőny térségében, a 104-es kilométernél – szintén a főváros felé vezető oldalon – megszűnt a 4-5 kilométeres torlódás. Ott három személyautó és egy kisteherautó ütközött össze, a mentők onnan is két embert vittek kórházba.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.