RETRO RÁDIÓ

Brutális baleset: elhunyt egy 17 éves lány, többen megsérültek Várdombnál

Brutális baleset: elhunyt egy 17 éves lány, többen megsérültek Várdombnál
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 06. 17. 05:52

A fiatalok kocsijukkal az éjszakai órákban tartottak hazafelé, amikor váratlanul árokba borultak.

Egy BMW Várdomb irányából haladt Szekszárd felé az 56-os főúton, amikor egy dupla kanyar után a sofőr elvesztette az uralmát a jármű felett, amely átsodródott a másik sávba, egy beton áteresznek csapódott.

Az ütközés erejétől a kocsi többször is átpördült, majd egyenesen az árokba csapódott.

Képünk illusztráció
Fotó: pixabay

A Halasinfó oldala szerint – ahol képek is láthatók a balesetről - a szekszárdi fiatalok közül csupán egyikük használta a biztonsági övét. Őt könnyebb sérülésekkel szállították kórházba. Barátja kirepült az autóból, két másik fiatal pedig a roncsba szorult. Hármukat súlyos sérülésekkel vették kezelésbe a orvosok.

Ám a legszomorúbb részletet csak ezután fedezték fel. A kocsi hátuljában egy 17 éves lány ült, aki olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy már holtan találták.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.