
NÍNÓ
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a RipostA balesetnél tűzoltók helyszínelnek, a forgalom fél pályán haladhat.
Üzemanyagot szállító pótkocsis teherautó borult fel péntek reggel a 6-os főút 238-as kilométerénél, Tótszentgyörgy térségében. A Szigetvár és Nagydobsza között történt balesethez a szigetvári hivatásos tűzoltók vonultak, a mentést a Baranya megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja. A forgalom hatósági irányítás mellett, félpályán haladhat – írja a katasztrófavédelem.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.