RETRO RÁDIÓ

Döbbenetes mivel okozott bajt a vasúti átjárónál egy somogyi férfi

Döbbenetes mivel okozott bajt a vasúti átjárónál egy somogyi férfi
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 04. 30. 21:40

Úgy tönkre tett egy vasúti átjáróban mûködõ fénysorompót egy Somogy megyei férfi, hogy az teljesen elsötétült. A bejelentés után a 42 éves férfit egy órán belül elfogták a kiérkezõ rendõrök.

A vasúttársaság egyik embere tett bejelentést hétfő reggel az Igali Rendőrörsre, miszerint a felsőmocsoládi vasútállomáson az egyik biztosítékszekrényt megrongálták és emiatt nem működik az egyik közeli fénysorompó.

A kiérkező rendőrök átnézték a helyszínt, ahol meglátták, hogy a biztosítékra valaki rákötött egy elosztót. A rendőrök a helyszíni szemle után egy órán belül igazoltattak és elfogtak egy 42 éves férfit, aki végül beismerte tettét. Mint elmondta, a telefonját akarta tölteni a lopott árammal – adta hírül a rendőrség.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.