RETRO RÁDIÓ

Erőszakos jelenet a Pest megyei lovardában, mentők és rendőrök lepték el a helyszínt

Erőszakos jelenet a Pest megyei lovardában, mentők és rendőrök lepték el a helyszínt
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 01. 06. 13:30

Két férfi szólalkozott össze szombaton, a vita pedig tettlegességig fajult.

Szombaton délelőtt egy Tökön lévő lovarda területén, szóváltást követően egy 44 éves dunaegyházi férfi vasvillával bántalmazott egy 52 éves töki férfit. A sértettet a mentők kórházba vitték, támadóját a budaörsi rendőrök a helyszínen elfogták.

A 44 éves férfit a nyomozók emberölési kísérlet miatt hallgatták ki gyanúsítottként, őrizetbe vették, ellene a további eljárást szakértők bevonásával a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya folytatja - írja a police.hu.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.