RETRO RÁDIÓ

Feszítővágóval kellett kiszabadítani egy embert a roncsokból az 51-esen

Feszítővágóval kellett kiszabadítani egy embert a roncsokból az 51-esen
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2018. 12. 03. 12:20

Kamion és személyautó karambolozott az 51-es fõúton. A roncsokból feszítõvágóval kellett egy sérültet kiszabadítani. A fõút érintett szakaszán félpályán engedik csak a forgalmat a rendõrök, torlódásra kell számítani!

Baleset történt az 51-e főúton, Apostag környékén. Az eset során egy kamion és egy személyautó karambolozott, az autó az ütközés erejétől az árokba repült. Egy ember a roncsokba szorult, őt a kiérkező solti hivatásos tűzoltók feszítővágó segítségével szabadították ki. 

A műszaki mentés ideje alatt a főút érintett szakaszán félpályán halad a forgalom – áll a Katasztrófavédelem közleményében. 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.