RETRO RÁDIÓ

Friss hír: Készültség a Déli pályaudvarnál, kiürítik a környéket

RIPOST
Szerző
RIPOST
Létrehozva2018. 10. 11. 14:44

Lakosságvédelmi intézkedésre került sor Budapest I. és XII. kerületében, a Déli pályaudvar környékén!

Felújítási munkálatok során robbanótestet találtak csütörtökön 8 óra 50 perc körül Budapest I. kerületében, a Déli pályaudvar területén. A hatástalanítás és az elszállítás idejére 11 óra 40 perctől lakosságvédelmi intézkedésre került sor Budapesten, az I. és a XII. kerületben.

A rendőrök lezárják a Márvány utcai felüljárót, a Győri út 1-19. szám közötti szakaszt, valamint az Avar utca 1-3. szám közötti szakaszt. Kiürítik az Avar utca 1. szám alatti épületet, továbbá az Avar utca 3. szám, a Győri út 7. és 9. szám alatti épületek pályaudvar felőli lakásait.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság kéri a lakosság türelmét.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.