RETRO RÁDIÓ

Megdobtak kővel egy pesti buszon utazó kislányt

Megdobtak kővel egy pesti buszon utazó kislányt
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2018. 07. 25. 21:30

A szemtanú mesélte el a Ripostnak, mi történt szerdán délelõtt. Megdöbbentõ: egy ártatlan gyermek volt az áldozat.

Megsebesített egy kislányt az a kő, ami a 136e BKV busz ablakán repült be szerdán. A délelőtti melegben nyitva volt a busz ablaka, és két megálló között valaki bedobott egy követ.

Arra lettem figyelmes, hogy mindenki a kislány köré gyűlik és vér folyik

mondta el a %Ripost%-nak M. Ági, egy szemtanú. Amikor megállt a busz, akkor látta meg a nő a követ és a kislány véres homlokát. A hölgy, mivel egészségügyben dolgozik, azonnal meg is nézte a kislány sérülését. Az orrnyerge és a szemöldöke között keletkezett egy 2-3 cm-es seb. A később kiérkező mentő helyben úgy ítélte meg, hogy remélhetően nem kell összevarrni a sebet, de azért bevitték a kórházba a gyermeket.  A kislány a nagymamájával utazott a buszon. Az eset után rendőrt is hívtak.

A BKV megerősítette a hírt, a busztársaság tud az esetről.

A balesetben érintett kislány szerencsére csak könnyebb sérülést szenvedett a fején, orvosi ellátásban részesült. Az esettel kapcsolatos vizsgálat folyamatban van.

 

- nyilatkozta lapunknak a közlekedési vállalat.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.