RETRO RÁDIÓ

Mozifilmbe illő rendőri akció volt a Rákóczi téren! - videó

Mozifilmbe illő rendőri akció volt a Rákóczi téren! - videó
M.M.
Szerző
M.M.
Létrehozva2018. 06. 02. 10:45

Nem bántak kesztyûs kézzel Márióval, aki azóta már be is ismerte a bûncselekmény elkövetését.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság VIII. kerületi Rendőrkapitányságának nyomozói 2018. május 29-én este a Rákóczi téren elfogták a 23 éves budapesti O. Máriót, mert tudomásukra jutott, hogy a férfi a lakásán úgynevezett varázsdohányt halmozott fel, amelyet árult is.  

A rendőrök a házkutatáskor összesen 72,5 gramm varázsdohányt, egy patikamérleget, a kábítószer-terjesztéshez szükséges eszközöket, valamint közel százezer forintot találtak és foglaltak le.

A nyomozók O. Máriót előállították a kerületi rendőrkapitányságra, ahol kábítószer-kereskedelem bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették. A férfi a kihallgatásán a bűncselekmény elkövetését beismerte.

Forrás: www.police.hu

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.