RETRO RÁDIÓ

Rejtélyes holttestet találtak a nagykanizsai víztározóban!

Doris
Szerző
Doris
Létrehozva2016. 06. 10. 15:55

A legfrissebb értesülések szerint az áldozat már jó ideje a vízben lehetett, és a külsérelmi nyomok alapján nem zárható ki az idegenkezûség gyanúja.

Egy egyelőre azonosítatlan holttestet találtak Nagykanizsán, az ipari park mellett lévő esővíztározóban - közölte pénteken a zaol.hu.

A lap beszámolója szerint a holttest már jó ideje a vízben lehetett, és a külsérelmi nyomok alapján nem zárható ki az idegenkezűség gyanúja. A zalai napilap úgy tudja, egyelőre azonosítani sem sikerült az áldozatot.

A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI megkeresésére az esetről nem kívánt információt adni.
Cseresznyés Dániel, a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője annyit erősített meg, hogy hétfő este a rendőrség kérésére a nagykanizsai tűzoltók emeltek ki egy holttestet a Raktárház utcai víztározóból.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.