RETRO RÁDIÓ

Megint egy fiatal lányt keres a rendőrség! Három napja nem ment haza

Megint egy fiatal lányt keres a rendőrség! Három napja nem ment haza
Brenner Balázs
Szerző
Brenner Balázs
Létrehozva2016. 05. 27. 12:40

Kedd délután veszett nyoma a 17 éves Katona Juditnak, akit nagy erõkkel keres a miskolci rendõrség. Egyelõre nem tudni, hol lehet a fiatal lány.

A Miskolci Rendőrkapitányság folytat körözési eljárást Katona Judit eltűnése miatt. A 17 éves lánynak még kedden veszett nyoma Miskolcon, az édesanyja elmondása alapján délután 2 óra környékén ment el otthonról, azóta pedig nem adott magáról életjelet. Sem a barátai, sem a családja nem tudja, hogy kivel és hol lehet három napja a fiatal lány. A rendőrség most a lakosság segítségét kéri, ugyanis

Judit felkutatására eddig tett intézkedések nem vezettek eredményre. 

Az eltűnt lány megközelítőleg 170 centi magas, átlagos testalkatú, haja egyenes, vállig érő, világosbarna színű. Homloka magas, orra kicsi, szeme színe barna, lábmérete 40-es. Az édesanyja nem tudta megmondani, hogy milyen ruhát viselt a lánya az eltűnése napján.

A Miskolci Rendőrkapitányság (3525 Miskolc, Fábián kapu 4. szám) kéri, hogy aki bármilyen információval rendelkezik az eltűnt lánnyal kapcsolatban, hívja a 46/514-511/26-63-as vagy 26-68-as telefonszámot. A 107-es vagy 112-es központi segélyhívó telefonszámok a nap 24 órájában fogadják a bejelentők hívásait. Emellett a névtelenség megőrzése mellett is bejelentés tehető az ingyenesen hívható 06-80-555-111 "Telefontanú" zöld számán.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.