
Hajtóvadászat: Elfogták a feleségére kalapáccsal támadó vasi férfit!
Elfogta a rendõrség azt a 32 éves szombathelyi férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy hétfõre virradóra kalapáccsal támadt alvó feleségére, akinek testén egy éles eszközzel több vágást is ejtett.
Ahogy a %RIPOST% is beszámolt róla, a szombathelyi H. Gábor eddig tisztázatlan okokból kegyetlenül rátámadt feleségére május 9-én, a kora hajnali órákban. A rendőrség értesülései szerint az asszony még aludt, amikor a tébolyodott férfi
egy kalapáccsal teljes erőből fejbe vágta, majd egy éles tárggyal több ponton is megvagdosta a testét.
Ezt követően elmenekült a lakásból.
![]()
A szombathelyi rendőröknek csütörtökön sikerült elfogniuk a támadót, kihallgatása jelenleg is tart. Az MTI tudósítójának rendőrségi forrásból származó értesülése szerint a nő már túl van az életveszélyen, de súlyos sérülései miatt további kórházi kezelésre szorul.






